TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Lubach was het belangrijkste dat hij zijn redactionele vrijheid kon behouden als hij op RTL 4 aan de gang gaat, zo vertelde hij vrijdagmiddag op Radio 1. Die toezegging heeft hij van RTL-baas Peter van der Vorst en bovendien hoeft hij ook niet verplicht RTL-gasten langs te laten komen als ze bijvoorbeeld een programmaatje willen promoten.
De geruchten rond de overstap van Lubach naar RTL gingen al enige tijd rond, maar het was nog niet bekend dat in 2017 al eerste contacten zijn gelegd. De komiek deed dat uit de doeken in de radioshow van Humberto Tan, waarin hij ook vertelde wat de reden is voor de overstap.
Lubach vertelde eerlijk dat het "riante salaris" dat RTL te bieden had ook een rol speelde. "Ik ben daar ook niet ongevoelig voor", zei hij. Daarnaast merkte hij bij de NPO dat de budgetten beperkt zijn en dat - met het oog op de komende bezuinigingen van het kabinet - het er niet per se beter op wordt.
Het hele team waarmee Lubach De Avondshow maakte gaat mee naar RTL. Het gaat er overigens op RTL 4 anders uit zien dan bij de NPO. "Het wordt een nieuw programma, een nieuwe feel. Kijk, ik maak grapjes over het nieuws. Dat zal erin zitten. Mijn hele team gaat mee. Die gezichten die je daarvan kent, die zul je ook terugzien. De stijl zal erop lijken, maar we willen wel aan het format schaven."
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'