TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Lubach was het belangrijkste dat hij zijn redactionele vrijheid kon behouden als hij op RTL 4 aan de gang gaat, zo vertelde hij vrijdagmiddag op Radio 1. Die toezegging heeft hij van RTL-baas Peter van der Vorst en bovendien hoeft hij ook niet verplicht RTL-gasten langs te laten komen als ze bijvoorbeeld een programmaatje willen promoten.
De geruchten rond de overstap van Lubach naar RTL gingen al enige tijd rond, maar het was nog niet bekend dat in 2017 al eerste contacten zijn gelegd. De komiek deed dat uit de doeken in de radioshow van Humberto Tan, waarin hij ook vertelde wat de reden is voor de overstap.
Lubach vertelde eerlijk dat het "riante salaris" dat RTL te bieden had ook een rol speelde. "Ik ben daar ook niet ongevoelig voor", zei hij. Daarnaast merkte hij bij de NPO dat de budgetten beperkt zijn en dat - met het oog op de komende bezuinigingen van het kabinet - het er niet per se beter op wordt.
Het hele team waarmee Lubach De Avondshow maakte gaat mee naar RTL. Het gaat er overigens op RTL 4 anders uit zien dan bij de NPO. "Het wordt een nieuw programma, een nieuwe feel. Kijk, ik maak grapjes over het nieuws. Dat zal erin zitten. Mijn hele team gaat mee. Die gezichten die je daarvan kent, die zul je ook terugzien. De stijl zal erop lijken, maar we willen wel aan het format schaven."
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten