TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers van De slimste mens klapperden ongetwijfeld met hun oren nadat Maarten van Rossem in het NPO 1-radioprogramma Onze man in Deventer onthulde dat komend seizoen een man gaat winnen.
De komende reeks van het spelprogramma is al helemaal opgenomen, dus kon presentator Özcan Akyol informeren naar de winnaar. Van Rossem liet zich ontvallen: "Ehh, ik had mijn geld niet op hem gezet. Ik had er helemaal geen geld op ingezet, maar ik vond het een onverwachte winnaar".
Eus vond de onthulling van het geslacht wel opvallend, al meende Maarten zelf dat het wel meeviel: "Ik ga ervan uit dat je niet meteen gaat bellen met de autoriteiten." Toch is door Maartens ontboezeming wel direct duidelijk dat alle aankomende vrouwelijke uitdagers zoals Anniko van Santen per definitie geen kans maken om Jacob Derwig op te volgen als de nieuwe slimste mens en da's toch jammer.
De NPO en de makers van de Slimste mens lijken 't een stuk minder licht op te vatten. Het gewreekte fragment is inmiddels niet meer in het interview terug te vinden. Maar andere nieuwsmedia waren er voor die tijd al mee aan de haal gegaan.
Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek
06:47Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live