TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Hoera! Hij stond hoog op mijn verlanglijstje!", schrijft presentator Özcan Akyol op Instagram. "Het werd een memorabele ontmoeting met deze levensgenieter."
Eerder deze week werd bekend dat naast de 75-jarige historicus ook zanger Waylon en presentatrice Floortje Dessing meedoen aan het programma. In het Omroep MAX-programma worden bekende Nederlands geportretteerd door drie kunstenaars. Aan het einde van de aflevering mogen de BN'ers een schilderij uitzoeken die ze boven hun bed kunnen hangen. De overige twee doeken worden geveild voor een goed doel.
Sterren op het doek is vanaf volgende maand weer te zien bij Omroep MAX. Het programma keert na een afwezigheid van vier jaar terug op de buis. Özcan Akyol neemt de presentatie op zich. Hij vervangt Hanneke Groenteman.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)