TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Hoera! Hij stond hoog op mijn verlanglijstje!", schrijft presentator Özcan Akyol op Instagram. "Het werd een memorabele ontmoeting met deze levensgenieter."
Eerder deze week werd bekend dat naast de 75-jarige historicus ook zanger Waylon en presentatrice Floortje Dessing meedoen aan het programma. In het Omroep MAX-programma worden bekende Nederlands geportretteerd door drie kunstenaars. Aan het einde van de aflevering mogen de BN'ers een schilderij uitzoeken die ze boven hun bed kunnen hangen. De overige twee doeken worden geveild voor een goed doel.
Sterren op het doek is vanaf volgende maand weer te zien bij Omroep MAX. Het programma keert na een afwezigheid van vier jaar terug op de buis. Özcan Akyol neemt de presentatie op zich. Hij vervangt Hanneke Groenteman.
De Grannies van Amsterdam krijgt een derde seizoen
12:05Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'