TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horloges en handtassen, e-stepjes en fatbikes, smartphones en elektrische auto's: alles wordt tegenwoordig in China gemaakt. Vroeger betekende 'made in China' meestal goedkoop spul van lage kwaliteit, maar tegenwoordig lijkt het land tien jaar voor te liggen op de rest van de wereld en kan niemand meer zonder.
In hun nieuwe programma Made in China onderzoeken Mark Baanders en Filemon Wesselink of het mogelijk is om in Nederland te leven met alleen maar spullen van Chinese webwinkels.
Op een leeg stuk grond bouwen ze een luxe leefomgeving met een Chinees vakantiechalet, een Chinese auto, kleding, gadgets en zelfs een achtbaan. Allemaal voor een mooie prijs online besteld, maar natuurlijk zijn Baanders en Wesselink ook benieuwd hoe het zit met de kwaliteit.
Made in China is vanaf 6 oktober 2025 iedere maandag om 21:25 uur te zien op NPO 3.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen