TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Horloges en handtassen, e-stepjes en fatbikes, smartphones en elektrische auto's: alles wordt tegenwoordig in China gemaakt. Vroeger betekende 'made in China' meestal goedkoop spul van lage kwaliteit, maar tegenwoordig lijkt het land tien jaar voor te liggen op de rest van de wereld en kan niemand meer zonder.
In hun nieuwe programma Made in China onderzoeken Mark Baanders en Filemon Wesselink of het mogelijk is om in Nederland te leven met alleen maar spullen van Chinese webwinkels.
Op een leeg stuk grond bouwen ze een luxe leefomgeving met een Chinees vakantiechalet, een Chinese auto, kleding, gadgets en zelfs een achtbaan. Allemaal voor een mooie prijs online besteld, maar natuurlijk zijn Baanders en Wesselink ook benieuwd hoe het zit met de kwaliteit.
Made in China is vanaf 6 oktober 2025 iedere maandag om 21:25 uur te zien op NPO 3.
SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026