TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na vier weken weten de Maestro-kandidaten intussen wel hoe ze hun baton moeten gebruiken. Hoog tijd om er een schepje bovenop te doen.
De vier BN'ers op de bok dirigeren twee stukken, waaronder een bekend koorwerk van Mozart, Beethoven, Verdi of Vivaldi. Dit betekent dat ze - net als in de vorige seizoenen - zowel het orkest als een koor moeten leiden.
De kandidaten hoeven de muziekstukken vooraf niet vanbinnen en vanbuiten te kennen, maar er is wel een vereiste voor deelname. Ze moeten sowieso iets met klassieke muziek hebben, onthulde presentator Frits Sissing op NPO Radio 2. "We hebben geen behoefte aan kandidaten die willen meedoen om het meedoen."
Om zeker te weten dat dit niet het geval is, moeten de aspirant-dirigenten eerst op sollicitatiegesprek.
Deze aflevering van Maestro is op zondag 18 januari 2026 om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'