TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS stopte begin deze maand met de uitzendingen van Man bijt hond in de vooravond omdat de opnamen vanwege de coronamaatregelen te lastig waren geworden. Maar daar is zo te zien wat op gevonden. Bovendien krijgt de reeks een veel beter uitzendtijdstip en wordt het een XL-versie.
Volgens SBS wordt de vernieuwde versie nog beter. "In de afgelopen tijd zijn er nieuwe rubrieken geboren. Zo keren de verslaggevers in deze XL-versie terug naar de deuren waar ze exact 20 jaar geleden ook aanbelden. Wonen de mensen er nog? Hoe is hun leven veranderd? En wat is er geworden van de wensen en dromen die ze toen hadden?"
Man bijt hond ging de afgelopen tijd wel gewoon door op Instagram.
Man bijt hond XL is vanaf maandag 11 mei wekelijks om 21.30 uur te zien bij SBS6
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten