TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvon Jaspers is weer helemaal terug van weggeweest, nu ze met Boer Zoekt Vrouw weer iedere zondagavond op NPO1 te zien is. Het programma trekt nog altijd veel kijkers en de presentatrice is een groot deel van dat succes, zo meent althans haar man Pieter.
Boer Zoekt Vrouw ging met 1,7 miljoen kijkers van start afgelopen weekend. Dat zijn er wat minder dan Jaspers gewend was de afgelopen seizoenen maar desondanks is het nog altijd een hele mooie score.
Yvon is sinds de start van het liefdesprogramma hét boegbeeld van de NPO-hit en waar Johan Derksen vindt dat ze geen toegevoegde waarde heeft denkt haar man Pieter, met wie ze in 2005 trouwde, daar uiteraard heel anders over. Sterker nog: hij denkt dat Boer Zoekt Vrouw nooit zo'n succes was gebleven zonder medewerking van zijn vrouw.
Dat vertelde hij tijdens een zeldzame opwachting in de media, bij Tijd voor MAX: 'Het had nooit zo lang kunnen bestaan als jij er niet was geweest. En met name de liefde en toewijding die je in het programma hebt gestopt', zo sprak hij Yvon liefdevol toe.
Boer Zoekt Vrouw is iedere zondag om 20:25 uur te zien op NPO1. Tijd voor MAX zie je elke werkdag om 17:10 uur, ook op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur