TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvon Jaspers is weer helemaal terug van weggeweest, nu ze met Boer Zoekt Vrouw weer iedere zondagavond op NPO1 te zien is. Het programma trekt nog altijd veel kijkers en de presentatrice is een groot deel van dat succes, zo meent althans haar man Pieter.
Boer Zoekt Vrouw ging met 1,7 miljoen kijkers van start afgelopen weekend. Dat zijn er wat minder dan Jaspers gewend was de afgelopen seizoenen maar desondanks is het nog altijd een hele mooie score.
Yvon is sinds de start van het liefdesprogramma hét boegbeeld van de NPO-hit en waar Johan Derksen vindt dat ze geen toegevoegde waarde heeft denkt haar man Pieter, met wie ze in 2005 trouwde, daar uiteraard heel anders over. Sterker nog: hij denkt dat Boer Zoekt Vrouw nooit zo'n succes was gebleven zonder medewerking van zijn vrouw.
Dat vertelde hij tijdens een zeldzame opwachting in de media, bij Tijd voor MAX: 'Het had nooit zo lang kunnen bestaan als jij er niet was geweest. En met name de liefde en toewijding die je in het programma hebt gestopt', zo sprak hij Yvon liefdevol toe.
Boer Zoekt Vrouw is iedere zondag om 20:25 uur te zien op NPO1. Tijd voor MAX zie je elke werkdag om 17:10 uur, ook op NPO1.
Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging
09:03Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn