TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Acteur en presentator Marc-Marie Huijbregts zal voor een speciale aflevering van Lang leve de liefde terugblikken op de hoogtepunten van afgelopen twee jaar. Hij doet dit samen met iconische hoofdpersonen uit het programma.
Marc-Marie is vanaf het eerste uur fan van het spraakmakende programma op SBS6 en is dan ook de aangewezen persoon om de deelnemers in Marc-Marie blikt terug op Lang Leve de Liefde het hemd van het lijf te vragen. Hij ontvangt in de speciale uitzending stellen die elkaar gevonden hebben in het programma, maar ook mensen bij wie het nog niet gelukt is in de liefde. De opnames zullen plaatsvinden in de Lang leve de liefde-appartementen.
Hoe gaat het nu met de stellen en singles en hoe heeft iedereen hun deelname beleefd? Marc-Marie bespreekt de meest romantische, maar ook de meest beschamende momenten met zijn gasten. Marc-Marie blikt terug op Lang Leve de Liefde is woensdag 15 december om 21:30 uur te zien op SBS6.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen