TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Op1 vertelde Van der Linden (52) dat zijn verdriet over de moord op Peter R. de Vries en zijn gezondheid ervoor zorgen dat hij afscheid moet nemen van het programma waar hij zo lang voor werkte, maar er gaan steeds meer geruchten dat er een andere reden is.
Het YouTube-kanaal Roddelpraat meldt al maanden dat Van der Linden een ernstig drugsprobleem heeft en dat hem daarom vriendelijk is verzocht afscheid te nemen. Ook juicekanaal-eigenaar Yvonne Coldeweijer zegt dat ze uit betrouwbare bron heeft vernomen dat Marc niet vrijwillig is vertrokken. De koningshuisdeskundige zelf ontkende in talkshow OP1 "Ik ben niet ontslagen, ik ben gewoon geen nieuw contract aangegaan."
Van der Linden zei in hetzelfde programma dat hij nog wel in te huren is voor tv-klussen en dat hij bezig is met een project in het buitenland.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers