TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De columnist verzorgde een afsluitende column voor de talkshow De Vooravond. Hij was te zien als pratende plant. Achteraf gezien had hij dat liever niet gedaan, vertelt hij aan De Volkskrant.
Hij wijdt de keuze om zijn column in de vorm van een pratende plant te presenteren aan de druk die hij voelt. "Ik heb de indruk dat het nú moet gebeuren in mijn leven, maar daardoor zeg ik soms tegen te veel dingen ja", meldt de schrijver aan de krant.
Daardoor wordt hij naar eigen zeggen soms iets te enthousiast. Marcel wilde graag een weekafsluitende column op televisie, maar kreeg geen reacties op zijn mails waarin hij redacties van programma's een voorstel deed.
"Eén van hen kwam ik tegen op station Hilversum Mediapark. Een heel aardige man, maar hij had mijn mails niet beantwoord, dus ik besprong hem."
En met succes, want de columnist kreeg een belletje of hij als plant of theepot aan het einde een korte samenvatting van het programma kon inspreken.
Als plant vond Marcel het geen succes, waarna hij de stem van de hond van één van de medewerkers insprak. "Maar dat was natuurlijk ook raar."
Daar komt bij dat Marcel niet kritisch mocht zijn op de gasten van het programma. "Het maakt natuurlijk ook nul indruk wat een hond of plant ergens van vindt. Dus ik wist al snel: als ik terugkom, dan als mezelf."
Zijn enthousiasme heeft hem overigens wel wat opgeleverd: komend seizoen is Marcel naar eigen zeggen flink druk.
De TV van gisteren: Race across the World-kijkers zijn klaar met Irene van de Laar
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
20:51Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman
15:30Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind