TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij de publieke omroep ontfermt Marcel van Roosmalen zich over de rubriek Korte Corner in het voetbalpraatprogramma Studio Voetbal. De schrijver debuteerde afgelopen zondag al bij de NOS.
Vanwege de vaste rubriek mag hij niet meer aanschuiven bij VI. “Nee, zo werkt dat. Je kunt ook niet voor Vitesse en NEC tegelijkertijd spelen. Je kunt niet de ene week bij de ene in de spits staan en de volgende week bij de ander in het goal.” Eerder had Frank Heinen de rubriek onder zijn hoede.
Van Roosmalen werd in Veronica Inside nogal eens gebruikt om 'Zo' te zeggen, naar de slogan van een biermerk. De schrijver vindt de rubriek bij de NOS wel iets inhoudelijker, maar hij zal de mannen van Veronica Inside wel gaan missen. Toch heeft hij ook daar al een gortdroge oplossing voor. "Ik zal ze nog wel eens ooit tegenkomen, denk ik.”
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug