TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij de publieke omroep ontfermt Marcel van Roosmalen zich over de rubriek Korte Corner in het voetbalpraatprogramma Studio Voetbal. De schrijver debuteerde afgelopen zondag al bij de NOS.
Vanwege de vaste rubriek mag hij niet meer aanschuiven bij VI. “Nee, zo werkt dat. Je kunt ook niet voor Vitesse en NEC tegelijkertijd spelen. Je kunt niet de ene week bij de ene in de spits staan en de volgende week bij de ander in het goal.” Eerder had Frank Heinen de rubriek onder zijn hoede.
Van Roosmalen werd in Veronica Inside nogal eens gebruikt om 'Zo' te zeggen, naar de slogan van een biermerk. De schrijver vindt de rubriek bij de NOS wel iets inhoudelijker, maar hij zal de mannen van Veronica Inside wel gaan missen. Toch heeft hij ook daar al een gortdroge oplossing voor. "Ik zal ze nog wel eens ooit tegenkomen, denk ik.”
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger