TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij de publieke omroep ontfermt Marcel van Roosmalen zich over de rubriek Korte Corner in het voetbalpraatprogramma Studio Voetbal. De schrijver debuteerde afgelopen zondag al bij de NOS.
Vanwege de vaste rubriek mag hij niet meer aanschuiven bij VI. “Nee, zo werkt dat. Je kunt ook niet voor Vitesse en NEC tegelijkertijd spelen. Je kunt niet de ene week bij de ene in de spits staan en de volgende week bij de ander in het goal.” Eerder had Frank Heinen de rubriek onder zijn hoede.
Van Roosmalen werd in Veronica Inside nogal eens gebruikt om 'Zo' te zeggen, naar de slogan van een biermerk. De schrijver vindt de rubriek bij de NOS wel iets inhoudelijker, maar hij zal de mannen van Veronica Inside wel gaan missen. Toch heeft hij ook daar al een gortdroge oplossing voor. "Ik zal ze nog wel eens ooit tegenkomen, denk ik.”
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025