TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef-kok Sergio Herman maakt een nieuw seizoen van zijn televisieprogramma Van de kaart. In de nieuwe reeks maakt ook Marco Borsato zijn opwachting.
Sergio Herman en Marco Borsato zijn momenteel voor opnames van Van de kaart in Italië, zo bevestigt het management van de zanger na berichtgeving van Shownieuws. Voor het programma kookt Herman elke aflevering samen met een gast op een andere locatie.
Eerder ging hij Herman op reis met de Vlaamse acteur Axel Daeseleire. Toen verbleven ze onder andere in Thailand, Japan, India, Mexico, Libanon en Noorwegen, waar de kok lokale specialiteiten klaarmaakte. Met Borsato blijft de chef-kok enkel in Italië.
Het is nog niet bekend wanneer Van de kaart met Sergio Herman en Marco Borsato te zien is op televisie. Op social media zijn wel al wat beelden verschenen.
Partnerbijdrage
De kogel is door de kerk: Only Joling krijgt een derde seizoen
12:45Bondgenoten Anouk en Diederik willen meer op tv: 'In deze programma's'
10:03AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Dit zijn tien tv-programma’s om nu al naar uit te kijken