TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef-kok Sergio Herman maakt een nieuw seizoen van zijn televisieprogramma Van de kaart. In de nieuwe reeks maakt ook Marco Borsato zijn opwachting.
Sergio Herman en Marco Borsato zijn momenteel voor opnames van Van de kaart in Italië, zo bevestigt het management van de zanger na berichtgeving van Shownieuws. Voor het programma kookt Herman elke aflevering samen met een gast op een andere locatie.
Eerder ging hij Herman op reis met de Vlaamse acteur Axel Daeseleire. Toen verbleven ze onder andere in Thailand, Japan, India, Mexico, Libanon en Noorwegen, waar de kok lokale specialiteiten klaarmaakte. Met Borsato blijft de chef-kok enkel in Italië.
Het is nog niet bekend wanneer Van de kaart met Sergio Herman en Marco Borsato te zien is op televisie. Op social media zijn wel al wat beelden verschenen.
De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties
06:47Vanavond op TV: The assassin, MasterChef USA, London Has Fallen
21:38Dit is de winnaar van Expeditie Robinson 2025
10:50Kijkers genieten van Oos Kesbeke in tuktuk in India: 'We gaan de vangrail in'
09:44Winnaars The Tribute: Battle of the Bands: 'We hebben het systeem gebroken' (video)