TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je zou Alles is Muziek daarom best het echte presentatiedebuut kunnen noemen van Marieke. Het is bovendien de eerste tv-klus na haar zwangerschap. In Alles is Muziek strijden twee teams van BN'ers onder leiding van een teamcaptain in verschillende rondes tegen elkaar. Daarmee kunnen ze voorwerpen verdienen die ze in de finale nodig hebben om een bekend liedje na te spelen.
Het publiek (je kunt je hier opgeven) mag ook meedoen, zij bepalen welk optreden het beste was en dat team wint de aflevering. Wie de teamcaptains zijn, is nog niet bekend. Wel bekend is dat de opnamen in februari van start gaan.
Marieke maakte vorig jaar zomer bekend dat ze stopte bij RTL Boulevard omdat ze haar vleugels uit wilde slaan. Alles is Muziek is daarvan het eerste resultaat. Het is ook nog steeds de bedoeling dat Marieke terugkeert bij de ochtendshow van QMusic als co-host van Mattie Valk in Mattie en Marieke.
De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie
13:21Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'