TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het drietal was eerder te zien in Married at first sight en krijgt nu een tweede kans (vandaar de titel). In het programma krijgen M&M&M net zoals in Married at first sight hulp van deskundigen. In dit geval bij het maken van de voorselectie. Daarna volgt een Boer zoekt vrouw-route, te beginnen met de speeddates.
Vervolgens kiezen Milly, Marcel en Maxime zelf met welke kandidaten ze verder willen daten. Bij de leukste kandidaten wordt gelogeerd. De experts nemen ieder één van de drie oud ‘Married’-kandidaten onder hun hoede en geven advies vanaf de zijlijn. Op die manier komen Milly, Marcel en Maxime hopelijk toch aan de man/vrouw.
Married at first sight: Second chance is vanaf 9 maart wekelijks te zien op Videoland
De finale van dit seizoen van Married at first sight is vanavond om 20.30 uur te zien op RTL 4. Dan zien we welke van de stellen getrouwd blijven en welke liever scheiden.
Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
23:10Janine Abbring presenteert het laatste seizoen van Zomergasten
21:35MAFS-kijkers nog niet overtuigd van eerste match van het seizoen