TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het nieuwe seizoen Married at First Sight hebben blijkbaar genoeg vrouwen zich aangemeld, want de makers van het programma zijn momenteel enkel op zoek naar mannen.
Voor de oproep is oud-deelnemer Mick Römer ingezet, die via Instagram een lange oproep doet: “Ben jij op zoek naar de ware liefde? Dan is dit misschien wel jouw kans, en ga jij straks net als ik, het grote Married at First Sight -avontuur beleven! Hoe leuk is dat! Er komt namelijk een nieuwe serie van het succesvolle programma Married at First Sight aan die gebaseerd is op de Australische versie die nu op Videoland te zien is.” Mick vervolgt zijn oproep: “Ze zijn op korte termijn nog op zoek naar mannen tussen de 35 - 45 jaar die dit avontuur aan durven gaan, dus pak je kans! De opnames zullen op verschillende dagen in januari, februari en maart plaatsvinden.”
Wanneer het nieuwe seizoen te zien is, is nog niet bekend, maar wel dat de opzet van het programma anders wordt dan het vorige seizoen. Het gaat meer op de Australische variant van het programma lijken. Zo is de testprocedure anders en zullen de koppels ook samenwonen, zo laat Carlo Boszhard in een reactie aan RTL Boulevard weten. "Er is een nieuwe insteek gevonden, waarmee meer koppels zullen slagen. Ik hoop gewoon dat de liefde gevonden wordt. Dat hoop ik echt, want zonder liefde is dit programma natuurlijk niets aan."
Partnerbijdrage
Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4
16:05Hunted VIPS is terug: op deze data verschijnen er nieuwe afleveringen