TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit foto's van Weekend blijkt namelijk dat Martijn en Peter met elkaar rond de tafel hebben gezeten bij een Amsterdamse mediator.
Martijn Koning kreeg bakken kritiek over de manier waarop de cabaretier Thierry Baudet roastte in Jinek. Zowel Eva als Peter distantieerden zich van de roast en boden namens Jinek en RTL publiekelijk hun excuses aan. Peter vertelde daarna in de media hoe Martijn zijn vertrouwen geschaad heeft. En Martijn wilde op zijn beurt excuses van RTL.
Nu, ruim een maand later, zitten de RTL-baas en de cabaretier met elkaar om de tafel. Het lijkt er dus op dat de heren elkaar nog een kans geven. Overleg is er in elk geval. Maar of het gesprek ook z'n vruchten afwerpt? Daar laten de twee amper iets over los. "Ik heb gesproken met Peter en de inhoud is niet zo relevant", vertelt Martijn aan Shownieuws. En RTL: "We bevestigen dat we in gesprek zijn."
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'