TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit foto's van Weekend blijkt namelijk dat Martijn en Peter met elkaar rond de tafel hebben gezeten bij een Amsterdamse mediator.
Martijn Koning kreeg bakken kritiek over de manier waarop de cabaretier Thierry Baudet roastte in Jinek. Zowel Eva als Peter distantieerden zich van de roast en boden namens Jinek en RTL publiekelijk hun excuses aan. Peter vertelde daarna in de media hoe Martijn zijn vertrouwen geschaad heeft. En Martijn wilde op zijn beurt excuses van RTL.
Nu, ruim een maand later, zitten de RTL-baas en de cabaretier met elkaar om de tafel. Het lijkt er dus op dat de heren elkaar nog een kans geven. Overleg is er in elk geval. Maar of het gesprek ook z'n vruchten afwerpt? Daar laten de twee amper iets over los. "Ik heb gesproken met Peter en de inhoud is niet zo relevant", vertelt Martijn aan Shownieuws. En RTL: "We bevestigen dat we in gesprek zijn."
Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders