TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit foto's van Weekend blijkt namelijk dat Martijn en Peter met elkaar rond de tafel hebben gezeten bij een Amsterdamse mediator.
Martijn Koning kreeg bakken kritiek over de manier waarop de cabaretier Thierry Baudet roastte in Jinek. Zowel Eva als Peter distantieerden zich van de roast en boden namens Jinek en RTL publiekelijk hun excuses aan. Peter vertelde daarna in de media hoe Martijn zijn vertrouwen geschaad heeft. En Martijn wilde op zijn beurt excuses van RTL.
Nu, ruim een maand later, zitten de RTL-baas en de cabaretier met elkaar om de tafel. Het lijkt er dus op dat de heren elkaar nog een kans geven. Overleg is er in elk geval. Maar of het gesprek ook z'n vruchten afwerpt? Daar laten de twee amper iets over los. "Ik heb gesproken met Peter en de inhoud is niet zo relevant", vertelt Martijn aan Shownieuws. En RTL: "We bevestigen dat we in gesprek zijn."
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los