TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uit foto's van Weekend blijkt namelijk dat Martijn en Peter met elkaar rond de tafel hebben gezeten bij een Amsterdamse mediator.
Martijn Koning kreeg bakken kritiek over de manier waarop de cabaretier Thierry Baudet roastte in Jinek. Zowel Eva als Peter distantieerden zich van de roast en boden namens Jinek en RTL publiekelijk hun excuses aan. Peter vertelde daarna in de media hoe Martijn zijn vertrouwen geschaad heeft. En Martijn wilde op zijn beurt excuses van RTL.
Nu, ruim een maand later, zitten de RTL-baas en de cabaretier met elkaar om de tafel. Het lijkt er dus op dat de heren elkaar nog een kans geven. Overleg is er in elk geval. Maar of het gesprek ook z'n vruchten afwerpt? Daar laten de twee amper iets over los. "Ik heb gesproken met Peter en de inhoud is niet zo relevant", vertelt Martijn aan Shownieuws. En RTL: "We bevestigen dat we in gesprek zijn."
Video: Monique Hansler opent haar Boutique Tammies
12:18Video: B&B Vol Liefde-Jean-Paul brengt zomerhit uit met De Havenzangers
11:43B&B Vol Liefde-Ingrid weigerde opdracht tijdens special: 'Nee, dat ga ik lekker niet doen'
11:07Stemmen van Beste Zangers 2026 komen voor het eerst samen in nieuwe leader
10:27Video: Hoe groot is de kans dat we Nederland zien op het Eurovisie Songfestival 2027?