TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze staan te trappelen om hun MasterChef Australië-keukenschort opnieuw voor te binden. 24 deelnemers die in voorgaande seizoenen te zien waren maken weer kans op de titel. Zij worden verdeeld in drie teams.
De deelnemers die al twee keer eerder aan het programma deelnamen zijn de teamcaptains, onder wie Sarah Todd. Haar kookcarrière nam een vlucht na haar MasterChef-ervaring. Ze schreef kookboeken, opende restaurants in India en presenteerde tv-programma's. Nu zwaait ze de scepter over team blauw.
Gastchef Gordon Ramsay geeft de kandidaten de uitdagende opdracht om binnen twee uur voor een groot gezelschap een tweegangendiner te creëren, met als hoofdingrediënten wortel en maïs. Sarah's team maakt een visgerecht, maar worstelt met de bereiding.
Dit bijzondere seizoen van MasterChef Australië zie je vanaf maandag 1 september 2025 om 19:25 uur op Net5.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari