TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een groep bekende Nederlanders legt komend jaar de 195 kilometer lange route van Leeuwarden tot Leeuwarden af om geld op te halen voor goede doelen.
Het idee komt uit de koker van Maarten van der Weijden die in 2018 en 2019 zelf de route aflegde. Hij haalde alleen al dit jaar een kleine 4 miljoen euro op en wilde die traditie voortzetten, maar op een andere manier: "Ik heb 'm al gehaald, dat voegt niet zoveel toe" verklaart de topsporter in DWDD.
Om die reden besloot hij bekende Nederlanders te vragen de plons te wagen. Matthijs van Nieuwkerk en Claudia de Breij zeiden ja, maar ook zanger Syb van de Ploeg en Natasja Froger nemen hun zwemspullen mee om in augustus een duik te nemen. Maarten gaat de groep coachen en ze door de ervaring heensleuren.
Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout: