TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een groep bekende Nederlanders legt komend jaar de 195 kilometer lange route van Leeuwarden tot Leeuwarden af om geld op te halen voor goede doelen.
Het idee komt uit de koker van Maarten van der Weijden die in 2018 en 2019 zelf de route aflegde. Hij haalde alleen al dit jaar een kleine 4 miljoen euro op en wilde die traditie voortzetten, maar op een andere manier: "Ik heb 'm al gehaald, dat voegt niet zoveel toe" verklaart de topsporter in DWDD.
Om die reden besloot hij bekende Nederlanders te vragen de plons te wagen. Matthijs van Nieuwkerk en Claudia de Breij zeiden ja, maar ook zanger Syb van de Ploeg en Natasja Froger nemen hun zwemspullen mee om in augustus een duik te nemen. Maarten gaat de groep coachen en ze door de ervaring heensleuren.
Oh, yes! Eindelijk is het nieuwe seizoen van Signora Volpe te zien bij BBC NL
08:32Deze artiesten treden op tijdens de eerste editie van Nationale Lichtjesavond
07:54Het is officieel: Caroline en Arie uit B&B Vol Liefde hebben verkering
07:53De TV van gisteren: ‘Verdwenen’ Monique zorgt voor ergernis bij De Hanslers-kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 oktober 2026