TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een groep bekende Nederlanders legt komend jaar de 195 kilometer lange route van Leeuwarden tot Leeuwarden af om geld op te halen voor goede doelen.
Het idee komt uit de koker van Maarten van der Weijden die in 2018 en 2019 zelf de route aflegde. Hij haalde alleen al dit jaar een kleine 4 miljoen euro op en wilde die traditie voortzetten, maar op een andere manier: "Ik heb 'm al gehaald, dat voegt niet zoveel toe" verklaart de topsporter in DWDD.
Om die reden besloot hij bekende Nederlanders te vragen de plons te wagen. Matthijs van Nieuwkerk en Claudia de Breij zeiden ja, maar ook zanger Syb van de Ploeg en Natasja Froger nemen hun zwemspullen mee om in augustus een duik te nemen. Maarten gaat de groep coachen en ze door de ervaring heensleuren.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'