TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een groep bekende Nederlanders legt komend jaar de 195 kilometer lange route van Leeuwarden tot Leeuwarden af om geld op te halen voor goede doelen.
Het idee komt uit de koker van Maarten van der Weijden die in 2018 en 2019 zelf de route aflegde. Hij haalde alleen al dit jaar een kleine 4 miljoen euro op en wilde die traditie voortzetten, maar op een andere manier: "Ik heb 'm al gehaald, dat voegt niet zoveel toe" verklaart de topsporter in DWDD.
Om die reden besloot hij bekende Nederlanders te vragen de plons te wagen. Matthijs van Nieuwkerk en Claudia de Breij zeiden ja, maar ook zanger Syb van de Ploeg en Natasja Froger nemen hun zwemspullen mee om in augustus een duik te nemen. Maarten gaat de groep coachen en ze door de ervaring heensleuren.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit