TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een groep bekende Nederlanders legt komend jaar de 195 kilometer lange route van Leeuwarden tot Leeuwarden af om geld op te halen voor goede doelen.
Het idee komt uit de koker van Maarten van der Weijden die in 2018 en 2019 zelf de route aflegde. Hij haalde alleen al dit jaar een kleine 4 miljoen euro op en wilde die traditie voortzetten, maar op een andere manier: "Ik heb 'm al gehaald, dat voegt niet zoveel toe" verklaart de topsporter in DWDD.
Om die reden besloot hij bekende Nederlanders te vragen de plons te wagen. Matthijs van Nieuwkerk en Claudia de Breij zeiden ja, maar ook zanger Syb van de Ploeg en Natasja Froger nemen hun zwemspullen mee om in augustus een duik te nemen. Maarten gaat de groep coachen en ze door de ervaring heensleuren.
Dit programma vervangt Meer dan Verwacht op NPO 1
13:41Op deze locatie vindt 3FM Serious Request in 2025 plaats
13:30Raven van Dorst laat zich uit over Boerderij Van Dorst: komt er nog een vervolg?
11:00Talkshow Goedenavond Nederland gaat deze zomer langer door
10:43De Bondgenoten: Manon wint 100.000 euro, bekijk haar reactie