TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat er een tweede seizoen van Chansons! op de planning stond was al bekend, maar nu zijn inmiddels ook de opnames begonnen. Dat vertelde Matthijs van Nieuwkerk gisteravond aan tafel bij Beau.
"Ik ga morgen met de trein terug naar Parijs, waar ik ook vandaan kwam. Ik ben daar met Rob (Kemps red.) en we hebben nog zo’n acht dagen te gaan.”
In het BNNVARA-programma praten de presentator en Snollebollekes-zanger over hun gedeelde liefde voor het Franse lied. Matthijs laat bij Beau weten dat ze het in het nieuwe seizoen onder andere gaan hebben over Yves Montant, Barbara Pravi en Boris Vian.
Het eerste seizoen werden in eerste instantie vier afleveringen van gemaakt, maar deze werden zo goed bekeken dat een tweede seizoen niet kon uitblijven.
Naast de serie brachten Matthijs en Rob afgelopen november ook een boek uit. Hierin hebben de heren de mooiste verhalen uit de serie opgetekend, aangevuld met persoonlijke anekdotes, unieke foto’s, nieuwe belevenissen en terugblikken. Er staan ook talloze lijstjes in: van de beste zanger tot het beste terras van Parijs.
Wanneer het tweede seizoen van Chansons! precies te zien zal zijn op tv is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten
10:30Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
10:22Familie Buddenbruck heeft geliefd Duitsland verruild voor ander Europees land