TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mattie Valk en Marieke Elsinga, die sinds 2018 samen radio maken, lieten hiermee hun concurrentie als Ekdom in de Morgen (Radio 10), De Staat van Stasse (NPO Radio 2), Partij voor de Vrijdag (NPO 3FM) en Somertijd (Radio 10) achter zich. Het is de eerste keer dat ze deze prijs in ontvangst mochten nemen.
Vorig jaar ging de prijs nog naar Jan-Willem Start Op, de Radio 2-ochtendshow van Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte.
Een moment om nooit meer te vergeten, zo liet een trotse Marieke Elsinga direct weten op haar Instagram. "Waanzinnig trots op ons hele team. Op wat we met z'n allen doen en zijn. Op iedereen die keihard werkt om elke ochtend de leukste radio te maken. En dank lieve luisteraars voor deze waardering."
Ook voor andere radiodj's was er gisteravond goed nieuws. Zo mocht NPO Radio2-dj Annemieke Schollaardt de publieksprijs voor beste radiovrouw in ontvangst nemen. Bij de mannen was die eer voor Q-Music-dj Bram Krikke, die hiermee Gerard Ekdom en Mattie Valk versloeg. Rijk en Sam Hofman wonnen de GoudenPodcast voor hun podcast Broers, met Sam & Rijk. Andres Odijk ontving tot slot de Marconi Award voor Aanstormend Talent.
Gemist? De Gouden RadioRing van AVROTROS is hier terug te zien.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators