TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gundolf (66) zou heel graag eens op het Müllerorgel in de Sint-Bavokerk spelen. Hij is namelijk dol op orgelmuziek en het imposante orgel in Haarlem - gebouwd tussen tussen 1735 en 1738 - is ooit nog bespeeld door Mozart.
Er zijn echter wat obstakels om Gundolfs wens in vervulling te laten gaan. Hij heeft progressieve MS en zit in een rolstoel. Er is een trap om bij het orgel te komen. En niet iedereen mag het instrument bespelen, daarvoor is een vergunning nodig; die zal eerst moeten worden aangevraagd.
Een mooie wens voor deze aflevering van MAX Maakt Mogelijk, vindt Jan Slagter, zelf zoon van een organist. Hij schakelt een speciaal hulpteam in. Zelfs de burgemeester en de brandweer werken met liefde mee om Gundolf achter het orgel te takelen.
Deze aflevering van MAX Maakt Mogelijk is op woensdag 22 oktober 2025 om 21:05 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer