TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oorspronkelijk zou de driedelige serie deze week vanaf maandag te volgen zijn. Na de goede kijkcijfers van MAX mooiste treinreizen, die met 363.000 kijkers in de namiddag niet mocht klagen, besloot de omroepbaas dat het programma naar een betere tijd moest verhuizen.
Zodoende verhuist het programma naar de vrijdag. “Sommige mensen konden er niets mee, zij misten de muziek en de voice-over”, vertelt Slagter in gesprek met het AD. “Maar andere kijkers hebben genoten en stelden dat zij hun gedachten heerlijk konden laten gaan bij de meditatieve beelden.”
MAX mooiste treinreizen was volgens Slagter een experiment. “Ik vond het een leuk idee, een jonge cameraman was enthousiast en er hing een zeer acceptabel prijskaartje aan. Ik ben ontzettend blij met het resultaat.”
De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?
11:25Jan Lenferink, bedenker en gezicht van talkshow RUR, overleden
11:07'Grote tv-show op komst zonder BN'ers'
10:19Gaan we Nick, Simon en Kees binnenkort weer samen zien op tv?
09:22Kandidaat overmand door emoties in laatste audities van The Voice of Holland