TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na alle perikelen op chateau Marillaux waren Martien Meiland en Erica Renkema genezen: voor de Meilandjes geen gasten meer. Maar niets zo veranderlijk als de mens. In RTL Boulevard bevestigde de familie dat ze het tóch weer gaan doen.
Enkele maanden geleden kwam al naar buiten dat de ondernemende familie het oog had laten vallen op pension Christina, een enigszins gedateerde b&b met 14 slaapkamers in hun eigen woonplaats Noordwijk. De plannen voor het pand waren nog niet officieel bevestigd, maar voor de camera van Boulevard wilden Martien en Erica best bevestigen dat ze inderdaad Christina hebben gekocht om de boel op te knappen en te gebruiken als b&b.
Maar de Meilandjes pakken het ditmaal anders aan: ze besteden het schoonmaakwerk en de was uit en verzorgen uitsluitend nog ontbijt. Ook beloven ze dat er, in ieder geval bij de ontbijtshift, altijd iemand van de familie aanwezig is. Martien laat weten geen problemen te hebben met vroeg opstaan. Hij heeft jaren als ontbijtkok gewerkt en toen ging de wekker ook al om vijf uur.
De ver-, herbouwperikelen in het voormalig pension Christina worden uiteraard op de voet gevolgd door de cameraploegen van Chateau Meiland voor een komend seizoen van de populaire SBS-realityreeks. De nieuwe B&B van de Meilandjes opent naar verwachting in de zomer haar deuren.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, Boerderij Van Dorst, Glass
21:33Familie Schouten geeft update na Ik Vertrek: 'Als we dit vooraf hadden geweten...'
19:40Gerard Joling geraakt door interview met René Froger bij Renze: 'Ik heb met niemand ruzie'
15:37Denise Laan verklaart afwezigheid in Hunted: 'Ik heb besloten afscheid te nemen'
14:39Arnout Hauben onthult de bestemming van nieuw Dwars door-seizoen