TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na alle perikelen op chateau Marillaux waren Martien Meiland en Erica Renkema genezen: voor de Meilandjes geen gasten meer. Maar niets zo veranderlijk als de mens. In RTL Boulevard bevestigde de familie dat ze het tóch weer gaan doen.
Enkele maanden geleden kwam al naar buiten dat de ondernemende familie het oog had laten vallen op pension Christina, een enigszins gedateerde b&b met 14 slaapkamers in hun eigen woonplaats Noordwijk. De plannen voor het pand waren nog niet officieel bevestigd, maar voor de camera van Boulevard wilden Martien en Erica best bevestigen dat ze inderdaad Christina hebben gekocht om de boel op te knappen en te gebruiken als b&b.
Maar de Meilandjes pakken het ditmaal anders aan: ze besteden het schoonmaakwerk en de was uit en verzorgen uitsluitend nog ontbijt. Ook beloven ze dat er, in ieder geval bij de ontbijtshift, altijd iemand van de familie aanwezig is. Martien laat weten geen problemen te hebben met vroeg opstaan. Hij heeft jaren als ontbijtkok gewerkt en toen ging de wekker ook al om vijf uur.
De ver-, herbouwperikelen in het voormalig pension Christina worden uiteraard op de voet gevolgd door de cameraploegen van Chateau Meiland voor een komend seizoen van de populaire SBS-realityreeks. De nieuwe B&B van de Meilandjes opent naar verwachting in de zomer haar deuren.
Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma