TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na alle perikelen op chateau Marillaux waren Martien Meiland en Erica Renkema genezen: voor de Meilandjes geen gasten meer. Maar niets zo veranderlijk als de mens. In RTL Boulevard bevestigde de familie dat ze het tóch weer gaan doen.
Enkele maanden geleden kwam al naar buiten dat de ondernemende familie het oog had laten vallen op pension Christina, een enigszins gedateerde b&b met 14 slaapkamers in hun eigen woonplaats Noordwijk. De plannen voor het pand waren nog niet officieel bevestigd, maar voor de camera van Boulevard wilden Martien en Erica best bevestigen dat ze inderdaad Christina hebben gekocht om de boel op te knappen en te gebruiken als b&b.
Maar de Meilandjes pakken het ditmaal anders aan: ze besteden het schoonmaakwerk en de was uit en verzorgen uitsluitend nog ontbijt. Ook beloven ze dat er, in ieder geval bij de ontbijtshift, altijd iemand van de familie aanwezig is. Martien laat weten geen problemen te hebben met vroeg opstaan. Hij heeft jaren als ontbijtkok gewerkt en toen ging de wekker ook al om vijf uur.
De ver-, herbouwperikelen in het voormalig pension Christina worden uiteraard op de voet gevolgd door de cameraploegen van Chateau Meiland voor een komend seizoen van de populaire SBS-realityreeks. De nieuwe B&B van de Meilandjes opent naar verwachting in de zomer haar deuren.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger