TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na alle perikelen op chateau Marillaux waren Martien Meiland en Erica Renkema genezen: voor de Meilandjes geen gasten meer. Maar niets zo veranderlijk als de mens. In RTL Boulevard bevestigde de familie dat ze het tóch weer gaan doen.
Enkele maanden geleden kwam al naar buiten dat de ondernemende familie het oog had laten vallen op pension Christina, een enigszins gedateerde b&b met 14 slaapkamers in hun eigen woonplaats Noordwijk. De plannen voor het pand waren nog niet officieel bevestigd, maar voor de camera van Boulevard wilden Martien en Erica best bevestigen dat ze inderdaad Christina hebben gekocht om de boel op te knappen en te gebruiken als b&b.
Maar de Meilandjes pakken het ditmaal anders aan: ze besteden het schoonmaakwerk en de was uit en verzorgen uitsluitend nog ontbijt. Ook beloven ze dat er, in ieder geval bij de ontbijtshift, altijd iemand van de familie aanwezig is. Martien laat weten geen problemen te hebben met vroeg opstaan. Hij heeft jaren als ontbijtkok gewerkt en toen ging de wekker ook al om vijf uur.
De ver-, herbouwperikelen in het voormalig pension Christina worden uiteraard op de voet gevolgd door de cameraploegen van Chateau Meiland voor een komend seizoen van de populaire SBS-realityreeks. De nieuwe B&B van de Meilandjes opent naar verwachting in de zomer haar deuren.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'