TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na alle perikelen op chateau Marillaux waren Martien Meiland en Erica Renkema genezen: voor de Meilandjes geen gasten meer. Maar niets zo veranderlijk als de mens. In RTL Boulevard bevestigde de familie dat ze het tóch weer gaan doen.
Enkele maanden geleden kwam al naar buiten dat de ondernemende familie het oog had laten vallen op pension Christina, een enigszins gedateerde b&b met 14 slaapkamers in hun eigen woonplaats Noordwijk. De plannen voor het pand waren nog niet officieel bevestigd, maar voor de camera van Boulevard wilden Martien en Erica best bevestigen dat ze inderdaad Christina hebben gekocht om de boel op te knappen en te gebruiken als b&b.
Maar de Meilandjes pakken het ditmaal anders aan: ze besteden het schoonmaakwerk en de was uit en verzorgen uitsluitend nog ontbijt. Ook beloven ze dat er, in ieder geval bij de ontbijtshift, altijd iemand van de familie aanwezig is. Martien laat weten geen problemen te hebben met vroeg opstaan. Hij heeft jaren als ontbijtkok gewerkt en toen ging de wekker ook al om vijf uur.
De ver-, herbouwperikelen in het voormalig pension Christina worden uiteraard op de voet gevolgd door de cameraploegen van Chateau Meiland voor een komend seizoen van de populaire SBS-realityreeks. De nieuwe B&B van de Meilandjes opent naar verwachting in de zomer haar deuren.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie