TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de serie wordt de pijnlijk ogende blessure eenvoudig verklaard: Merel voetbalt op hoog niveau en kreeg op het veld een ellleboog in het gezicht.
In GTST: De Podcast vertelden Sophies soapmoeder en zus Tamara Brinkman en Noa Zwan hoe de vork werkelijk in de steel zit. Sophie zit op korfbal en tijdens een wedstrijd kreeg ze, jawel, een elleboog in het gezicht.
De blessure was daarmee eenvoudig verklaard, maar de grime afdeling van de soap had er wel de handen aan vol, verklapt Tamara: "Het was een hele uitdaging om het in de serie een beetje continue te houden. Je draait namelijk scènes door elkaar heen en zo’n blauw oog verandert natuurlijk elke dag van kleur. Op een gegeven moment moesten ze het met make-up nog erger maken om het net zo blauw te maken als aan het begin."
De Bondgenoten-kijkers ergeren zich massaal aan Joshlyn
08:22Realityshow Undercover Lover krijgt een tweede seizoen
07:46De TV van gisteren: Eerste Oranje-duel onder Xavi Hernández trekt veel kijkers
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Got talent, Non-Stop
22:12Video: Ewout Genemans stelt agenten Bureau Groningen voor