TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de serie wordt de pijnlijk ogende blessure eenvoudig verklaard: Merel voetbalt op hoog niveau en kreeg op het veld een ellleboog in het gezicht.
In GTST: De Podcast vertelden Sophies soapmoeder en zus Tamara Brinkman en Noa Zwan hoe de vork werkelijk in de steel zit. Sophie zit op korfbal en tijdens een wedstrijd kreeg ze, jawel, een elleboog in het gezicht.
De blessure was daarmee eenvoudig verklaard, maar de grime afdeling van de soap had er wel de handen aan vol, verklapt Tamara: "Het was een hele uitdaging om het in de serie een beetje continue te houden. Je draait namelijk scènes door elkaar heen en zo’n blauw oog verandert natuurlijk elke dag van kleur. Op een gegeven moment moesten ze het met make-up nog erger maken om het net zo blauw te maken als aan het begin."
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'