TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de serie wordt de pijnlijk ogende blessure eenvoudig verklaard: Merel voetbalt op hoog niveau en kreeg op het veld een ellleboog in het gezicht.
In GTST: De Podcast vertelden Sophies soapmoeder en zus Tamara Brinkman en Noa Zwan hoe de vork werkelijk in de steel zit. Sophie zit op korfbal en tijdens een wedstrijd kreeg ze, jawel, een elleboog in het gezicht.
De blessure was daarmee eenvoudig verklaard, maar de grime afdeling van de soap had er wel de handen aan vol, verklapt Tamara: "Het was een hele uitdaging om het in de serie een beetje continue te houden. Je draait namelijk scènes door elkaar heen en zo’n blauw oog verandert natuurlijk elke dag van kleur. Op een gegeven moment moesten ze het met make-up nog erger maken om het net zo blauw te maken als aan het begin."
Partnerbijdrage
Video: Overleeft iemand het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen niet?
09:37'Beau van Erven Dorens presenteert nieuw programma The Box'
09:05Video: Noa Vahle krijgt Job Knoester stil in De Oranjezomer: ‘Kap met het vergelijken’
08:27De TV van gisteren: Weinig verschil in kijkcijfers voor De Oranjezomer na presentator switch
18:40De Frogers kondigen nieuw seizoen van realityserie aan