TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt vroeg opstaan voor de drie want Coen Swijnenberg en Sander Lantinga verzorgen de ochtendshow van 6 tot 10 uur. En dat is voor het eerst. De twee dj's waren tot nu toe alleen nog maar in de middag te horen.
Coen zegt tegen het AD dat hij zich niet per se verheugd op de nieuwe werktijden: "De ochtendshow is een heel andere tak van sport. Iets waar ik best een beetje tegenop zie, ook omdat het zo'n impact heeft op je leven."
Sander moet nog even uitzoeken wat er zo vroeg op de morgen allemaal mogelijk is wat betreft humor: "In de ochtend worden sommige grappen snel smakelozer. Waar ik in de middag nog weleens de grens opzocht, zal ik dat in de ochtend minder snel doen. Maar geen zorgen, er zal absoluut veel gelachen worden."
Merel Westrik was de laatste jaren niet veel te zien. De oud-presentatrice van het RTL Nieuws presenteerde o.a. het meest recente seizoen van Grenzeloos Verliefd, maar verder bleef het grotendeels stil. Tot nu.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip