TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt vroeg opstaan voor de drie want Coen Swijnenberg en Sander Lantinga verzorgen de ochtendshow van 6 tot 10 uur. En dat is voor het eerst. De twee dj's waren tot nu toe alleen nog maar in de middag te horen.
Coen zegt tegen het AD dat hij zich niet per se verheugd op de nieuwe werktijden: "De ochtendshow is een heel andere tak van sport. Iets waar ik best een beetje tegenop zie, ook omdat het zo'n impact heeft op je leven."
Sander moet nog even uitzoeken wat er zo vroeg op de morgen allemaal mogelijk is wat betreft humor: "In de ochtend worden sommige grappen snel smakelozer. Waar ik in de middag nog weleens de grens opzocht, zal ik dat in de ochtend minder snel doen. Maar geen zorgen, er zal absoluut veel gelachen worden."
Merel Westrik was de laatste jaren niet veel te zien. De oud-presentatrice van het RTL Nieuws presenteerde o.a. het meest recente seizoen van Grenzeloos Verliefd, maar verder bleef het grotendeels stil. Tot nu.
Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv
11:56Henno en zijn harem uit Onderweg Naar Liefde maken de tongen los
11:54Dit kun je verwachten van de komende editie van Sint & De Leeuw
11:11KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek