TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt vroeg opstaan voor de drie want Coen Swijnenberg en Sander Lantinga verzorgen de ochtendshow van 6 tot 10 uur. En dat is voor het eerst. De twee dj's waren tot nu toe alleen nog maar in de middag te horen.
Coen zegt tegen het AD dat hij zich niet per se verheugd op de nieuwe werktijden: "De ochtendshow is een heel andere tak van sport. Iets waar ik best een beetje tegenop zie, ook omdat het zo'n impact heeft op je leven."
Sander moet nog even uitzoeken wat er zo vroeg op de morgen allemaal mogelijk is wat betreft humor: "In de ochtend worden sommige grappen snel smakelozer. Waar ik in de middag nog weleens de grens opzocht, zal ik dat in de ochtend minder snel doen. Maar geen zorgen, er zal absoluut veel gelachen worden."
Merel Westrik was de laatste jaren niet veel te zien. De oud-presentatrice van het RTL Nieuws presenteerde o.a. het meest recente seizoen van Grenzeloos Verliefd, maar verder bleef het grotendeels stil. Tot nu.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr in verwachting van een tweeling
11:53Videoland deelt meer spannende beelden van het tweede seizoen van Máxima
11:33Terugkijken: Frits Sissing krijgt hoestbui tijdens finale Maestro
10:46LUBACH terug op tv: 'Stop met dit onderdeel, de kijker wil het niet'
10:00De tv-aanraders van Floortje Dessing: 'Deze serie was magisch'