TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt vroeg opstaan voor de drie want Coen Swijnenberg en Sander Lantinga verzorgen de ochtendshow van 6 tot 10 uur. En dat is voor het eerst. De twee dj's waren tot nu toe alleen nog maar in de middag te horen.
Coen zegt tegen het AD dat hij zich niet per se verheugd op de nieuwe werktijden: "De ochtendshow is een heel andere tak van sport. Iets waar ik best een beetje tegenop zie, ook omdat het zo'n impact heeft op je leven."
Sander moet nog even uitzoeken wat er zo vroeg op de morgen allemaal mogelijk is wat betreft humor: "In de ochtend worden sommige grappen snel smakelozer. Waar ik in de middag nog weleens de grens opzocht, zal ik dat in de ochtend minder snel doen. Maar geen zorgen, er zal absoluut veel gelachen worden."
Merel Westrik was de laatste jaren niet veel te zien. De oud-presentatrice van het RTL Nieuws presenteerde o.a. het meest recente seizoen van Grenzeloos Verliefd, maar verder bleef het grotendeels stil. Tot nu.
Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum
21:59Interview Eva Jinek met hoofdofficier van justitie over Marco Borsato verdeelt kijkers