TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens oudjaarsavond geen gebrek aan leuke tv-programma’s. Omroep MAX heeft namelijk bekendgemaakt dat Sjoerd van Ramshorst het jaar feestelijk afsluit met een speciale aflevering van Met het Mes op Tafel.
Dat is te lezen in MAX Magazine.
Vorig jaar sloot Herman van der Zandt het jaar nog af met een special van Met het Mes op Tafel. Dit jaar is het de beurt aan Sjoerd van Ramshorst. Zoals we gewend zijn inmiddels schuiven tijdens deze uitzending weer verschillende bekende gasten aan om het tegen elkaar op te nemen.
Drie bekende koppels nemen plaats aan de kennis- en bluftafel. Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman, Huub Stapel en Nynke de Jong en Winfried Baijens en Evita Mac-nack gaan de strijd met elkaar aan om geld in te zamelen voor een goed doel.
De vragen worden in Met Het Mes op Tafel gesteld in de klassieke categorieën, maar hebben allemaal een 2024-twist.
De speciale uitzending van Met het Mes op Tafel is te zien op dinsdag 31 december om 20:10 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Eva Jinek komt met nieuwe rubriek in talkshow
12:27Wanneer is WNL op Zondag weer terug op tv?
12:03De Oranjezondag is vanaf deze datum weer terug op tv
10:31Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2025
10:13Deze BN'ers gaan de strijd aan in de eerste week van Prijzenjacht