TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Michel Mulder werkt al enige tijd aan zijn mediaportfolio. De 38-jarige voormalig langebaanschaatser deed al mee aan Stars on stage, nu mag hij naast zijn zangtalenten ook zijn interviewskills tonen.
Tijdens de Olympische Zomerspelen zit Michel Mulder achter het stuur van de Medailletaxi waarin hij Nederlandse medaillewinnaars oppikt en afzet bij hun volgende afspraak. Onderweg bespreken Mulder en zijn passagiers uiteraard alle hoogte- en dieptepunten.
De medailletaxi is een vast item van RTL Boulevard tijdens de Spelen. Daarnaast is sportdeskundige Fatima Moreira de Melo een vaste waarde in de studio om vanuit haar eigen 'Franse hoekje' duiding te geven aan het grootse sportevenement.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)