TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uiteraard moet de eerste aflevering van het televisie-spektakel nog beginnen, maar via de app is men al druk bezig met hun 'molgevoel'. Op moment van schrijven wordt Miljuschka het meest verdacht door de appgebruikers. Ze kan rekenen op 14 procent van de stemmen. Kort daarachter volgt Buddy Vedder met 13 procent van de stemmen.
Uiteraard is er ook iemand het minst verdacht. Dat zijn op dit moment Rob Dekay en Johan Goossens met allebei 7 procent van de stemmen. Uiteraard is het nog weinig waard, aangezien aankomende zaterdag Wie is de mol? pas echt van start gaat.
Om alvast in de stemming te komen, stond Televizier al uitgebreid stil bij de kandidaten van dit seizoen. We brachten onder meer in kaart wat hun tactieken en eigenaardigheden zijn.
Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media
09:59SBS6 zendt concertregistratie van The Streamers in de Ziggo Dome uit
07:52De TV van gisteren: Dramatische start voor nieuwe vooravond van NET5