TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uiteraard moet de eerste aflevering van het televisie-spektakel nog beginnen, maar via de app is men al druk bezig met hun 'molgevoel'. Op moment van schrijven wordt Miljuschka het meest verdacht door de appgebruikers. Ze kan rekenen op 14 procent van de stemmen. Kort daarachter volgt Buddy Vedder met 13 procent van de stemmen.
Uiteraard is er ook iemand het minst verdacht. Dat zijn op dit moment Rob Dekay en Johan Goossens met allebei 7 procent van de stemmen. Uiteraard is het nog weinig waard, aangezien aankomende zaterdag Wie is de mol? pas echt van start gaat.
Om alvast in de stemming te komen, stond Televizier al uitgebreid stil bij de kandidaten van dit seizoen. We brachten onder meer in kaart wat hun tactieken en eigenaardigheden zijn.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix
10:10Mischa Blok portretteert vier bekende opiniemakers in nieuw AVROTROS-programma
10:00Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel