TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stel je voor: je wordt uitgenodigd voor een exclusief gemaskerd bal op Forteiland IJmuiden. Je beste outfit is zorgvuldig uitgekozen, je hebt uren besteed aan de voorbereiding, en dan... gaat het mis. Nog voordat het feest goed en wel begonnen is, wordt een van de gasten vermoord. Naar huis in je joggingbroek is geen optie; je moet, samen met de andere aanwezigen, de moordenaar opsporen.
In deze aflevering van Moordfeest worden bekende Nederlanders zoals Irene Moors, Remy Bonjasky, Roy Donders, Frans Duijts, Jasmine Sendar, Fockeline Ouwerkerk en Roxanne Kwant geconfronteerd met dit raadsel (als zij natuurlijk zelf niet het slachtoffer zijn).
Gewapend met aanwijzingen, hints en gedegen onderzoek moeten ze achterhalen wie de dader is. En één ding staat vast: het is niemand uit hun groep, maar wel iemand die heel Nederland kent. Zullen zij de juiste persoon weten aan te wijzen?
Moordfeest is iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op SBS6. Thuis meedoen, maar heb je de QR-code net gemist? Lees dan hier wat je kunt doen.
Krijgen De Bogaartjes een nieuw seizoen? (video)
08:59De TV van gisteren: zaterdagavond blijft problematisch voor RTL4
06:47Vanavond op TV: VPRO viert 100 jaar, So you think you can dance, Year One
11:25Matthijs en Valeska geven update na Ik Vertrek, óók over de spoorloos verdwenen kat
10:43Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
