TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. Beuving (45) vertelde in Shownieuws dat hij vanaf nu de hamer af en toe overneemt van zijn beroemde collega Mr. Visser (70).
Beuving heeft nog weinig televisie ervaring en geeft in een interview met de showbizz rubriek ook toe dat hij in het begin moest wennen aan zowel de camera's als het feit dat de emoties hoog opliepen. Gelukkig is ouwe rot Viktor Brand nooit ver weg om de nieuwbakken tv-rechter bij te staan. In zijn dagelijks werk is Beuving kantonrechter in Amsterdam en voorzitter van het Platform voor Innovatieve Projecten.
Vorig seizoen kreeg Mr. Visser ook al versterking van collega Reinier Groos. Hij blijft vooralnog actief bij Wordt u al geholpen? en in Mr. Frank Visser rijdt visite. Bart Beuving richt zich in eerste instantie uitsluitend op Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. De eerste aflevering met Mr. Beuving is op donderdag 30 september te zien om 21.30 uur bij SBS 6.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland