TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. Beuving (45) vertelde in Shownieuws dat hij vanaf nu de hamer af en toe overneemt van zijn beroemde collega Mr. Visser (70).
Beuving heeft nog weinig televisie ervaring en geeft in een interview met de showbizz rubriek ook toe dat hij in het begin moest wennen aan zowel de camera's als het feit dat de emoties hoog opliepen. Gelukkig is ouwe rot Viktor Brand nooit ver weg om de nieuwbakken tv-rechter bij te staan. In zijn dagelijks werk is Beuving kantonrechter in Amsterdam en voorzitter van het Platform voor Innovatieve Projecten.
Vorig seizoen kreeg Mr. Visser ook al versterking van collega Reinier Groos. Hij blijft vooralnog actief bij Wordt u al geholpen? en in Mr. Frank Visser rijdt visite. Bart Beuving richt zich in eerste instantie uitsluitend op Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. De eerste aflevering met Mr. Beuving is op donderdag 30 september te zien om 21.30 uur bij SBS 6.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen