TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. Beuving (45) vertelde in Shownieuws dat hij vanaf nu de hamer af en toe overneemt van zijn beroemde collega Mr. Visser (70).
Beuving heeft nog weinig televisie ervaring en geeft in een interview met de showbizz rubriek ook toe dat hij in het begin moest wennen aan zowel de camera's als het feit dat de emoties hoog opliepen. Gelukkig is ouwe rot Viktor Brand nooit ver weg om de nieuwbakken tv-rechter bij te staan. In zijn dagelijks werk is Beuving kantonrechter in Amsterdam en voorzitter van het Platform voor Innovatieve Projecten.
Vorig seizoen kreeg Mr. Visser ook al versterking van collega Reinier Groos. Hij blijft vooralnog actief bij Wordt u al geholpen? en in Mr. Frank Visser rijdt visite. Bart Beuving richt zich in eerste instantie uitsluitend op Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. De eerste aflevering met Mr. Beuving is op donderdag 30 september te zien om 21.30 uur bij SBS 6.
Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'