TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meester Frank Visser rijdt al sinds 1995 door het land om recht te spreken, maar heeft zelden moeite om een fatsoenlijke parkeerplaats te vinden. Dat is een luxe waar Teuni uit Gorinchem alleen maar van kan dromen. De 78-jarige vrouw heeft de hulp van meester Visser en Viktor Brand ingeroepen omdat ze een geschil heeft met haar buren over gedeelde parkeerplaatsen.
Teuni meent dat haar straatgenoten amper oog voor anderen hebben. Ze zouden hun auto's dermate asociaal parkeren dat er amper nog ruimte is voor Teuni om in- en uit te parkeren. Het spreekt voor zich dat haar buren daar heel anders over denken. Voordat meester Visser zich over de juridische aspecten van het geschil buigt, is er voor Viktor Brand de schone taak weggelegd om de kou uit de lucht te halen.
Mr. Frank Visser Doet Uitspraak is iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks
19:33Hila Noorzai en regisseur Nicolette Bloemberg doen bij Pauw & De Wit hun verhaal over offline halen Hila voorbij de Taliban