TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder deze maand stroomde de Ziggo Dome twee avonden vol met liefhebbers van muziek van Nederlandse bodem. In deze impressie van het Muziekfeest van het Jaar 2025 klinken levensliederen, ballads en kroeghits, vertolkt door bekende artiesten en begeleid door een symfonisch orkest onder leiding van Marcel Fisser.
Gangmakers Jan Smit en Gerard Joling mogen op zo'n feest natuurlijk niet ontbreken. Daarnaast zijn er voor de fijnproevers optredens van onder anderen Tino Martin, Samuel Welten, Mart Hoogkamer, 3JS, Samantha Steenwijk en Ammar.
Ook van de partij is Emma Heesters, die eerder dit jaar na een behandeling tegen baarmoederhalskanker terugkeerde in de schijnwerpers met de single 'Alles wordt beter'. In november verscheen ook haar gelijknamige boek.
Muziekfeest van het Jaar 2025 is op woensdag 31 december 2025 om 22:00 uur te zien op NPO 3.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson