TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een wens van Jan Rot is in vervulling gegaan. De ongeneeslijk zieke muzikant wilde nog een keer meedoen aan De Slimste Mens en na tien jaar keert hij terug in een van de drie stoelen.
Volgens de regels mogen kandidaten maar een keer meedoen aan de kennisquiz, maar de KRO-NCRV maakte voor Rot een uitzondering.
Eerder schreef Rot in zijn column voor het AD over een gesprek tussen hem en presentator Philip Freriks. Hij vertelde Freriks dat hij nog wel een keer mee zou willen doen met De Slimste Mens, waarop Freriks antwoordde: “Ik denk dat het al vol zit. Daarbij komen vroegere kandidaten eigenlijk niet terug.” “Tenzij het hun laatste wens is,” grapte Rot. En de rest is geschiedenis.
Jan Rot deed in het eerste seizoen in 2012 mee met De Slimste Mens en verloor toen de finale van cabaretier Arjen Lubach.
Benieuwd of de muzikant het deze keer weer zo ver schopt? Vanaf donderdag is de uitzending met Jan te zien. De Slimste Mens is elke werkdag om 20.40uur te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: Little House on the Prairie op Netflix
12:22Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend
09:31Bekijk de knotsgekke WK-wedstrijd tussen VS en België inclusief Trump-dansje (video)