TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De nieuwe Head of Delegation, Twan van de Nieuwenhuijzen, zegt tegen het ANP dat daarvoor 'te weinig draagvlak' binnen de muziekwereld bestaat. In de praktijk betekent die beslissing dat de Nederlandse inzending door een selectiecommissie wordt gekozen.
Die selectiecommissie bestaat uit Hila Noorzai, Carolien Borgers, Cornald Maas en Sander Lantinga. Van de Nieuwenhuijzen is nieuw in de commissie. Jan Smit liet eerder weten dat hij uit de club stapt. Voor hem komt een vervanger. Ook Eric van Stade, algemeen directeur van AVROTROS, treedt terug.
Een andere reden om alles te houden zoals het is, is volgens Van de Nieuwenhuijzen dat Nederland de afgelopen tien jaar goed heeft gepresteerd met de interne selectieprocedure. In tien jaar tijd haalden we acht keer de finale die we ook nog een keer wonnen met Duncan Laurence.
Liedjesschrijvers hebben tot 30 september de tijd om een nummer in te sturen voor het Eurovisie Songfestival in het Zweedse Malmö in 2024.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show