TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net5 zegt in een reactie aan Nu.nl dat het stoppen van Ladies night te wijten is aan de coronacrisis: "Binnen de richtlijnen van het ministerie van Volksgezondheid en het RIVM hebben we een aantal afleveringen van Ladies Night gemaakt, maar we hebben nu toch besloten de opnames te staken." De zender gaat nu romantische films zoals Love Actually en Bridget Jones's Diary op het tijdstip van Ladies night uitzenden.
Het is een beetje gek dat Ladies night plotseling stopt vanwege corona omdat het programma de afgelopen weken ook gewoon werd uitgezonden. Waarschijnlijk hebben de matige kijkcijfers ook iets te maken met het besluit. Afgelopen week keken slechts 163.000 mensen naar het programma waarin Merel Westrik met bekende vrouwen praat.
Ladies night had het paradepaardje moeten worden van het nieuwe Net5 van Linda de Mol, maar tot nu toe slaat de talkshow niet aan. Net5 kan nog niet zeggen of Ladies night ooit terug zal keren. Dat is vervelend voor Merel Westrik die haar baan als nieuwslezer bij het RTL Nieuws opgaf voor deze nieuwe uitdaging.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij