TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken waren met Nick Schilder, Simon Keizer en Kees Tol in Liverpool en Londen om een documentaire maken over hun helden: The Beatles. Nu laten ze het eindresultaat zien.
Kijkers waren al enthousiast over hun documentaires over Simon & Garfunkel en Abba, en de heren hopen dat hun film over de ‘fab four’ net zo veel indruk maakt op het publiek. De Volendammers hebben het vak hoe dan ook onder de knie, al kijken er wel productiemensen mee, vertelden ze een maand geleden bij Op1.
“Wij drukken op de recordknop, maar als je de meest interessante mensen voor je camera hebt, mag het niet voorkomen dat je beeld niet scherp is of dat het überhaupt niet is opgenomen. Maar de ideeën over hoe we het willen aanpakken, komen echt van ons van drieën.”
Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026