TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat bekent hij in zijn WIDM-dagboek. Hij durfde wel te vliegen, maar alleen met een flinke dosis slaapmiddelen in z'n lichaam. En dat is bij dit programma natuurlijk heel onhandig. Je zou in het vliegtuig al een opdracht moeten doen, of slaappillen voor een dag innemen en na een uur alweer landen.
Voor Wie is de Mol? had Nielson alles over. Dus volgde hij een cursus om beter om te gaan met zijn vliegangst. Nielson: "Ik wilde aan mezelf en aan de productie van het programma bewijzen dat ik thuishoorde in seizoen 19. Dat ik angsten had, maar niet van plan was om die in de weg te laten staan van deze ervaring."
"Tijdens de reis overwon ik meerdere angsten, sloot ik nieuwe hechte vriendschappen en liet ik mezelf helemaal gaan in dit waanzinnige avontuur", schrijft Nielson in het dagboek. "Elke dag extra voelde als een bevestiging dat ik daar hoorde te zijn en groeide mijn zelfvertrouwen en het plezier. Nooit had ik ook maar enigszins rekening gehouden met de mogelijkheid om de finale te bereiken. Maar wat was ik, en wat ben ik trots en dankbaar dat ik het van A tot Z mocht meemaken."
En dat 'ie het moest afleggen tegen twee vrouwen? Dat vindt 'ie prachtig. "Twee powervrouwen in de hoofdrol van het mooiste programma van Nederland. Een statement zonder een statement te maken. Zo doe je dat."
VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic