TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf nu kun je de volgende BN'ers inhuren voor een potje trouwen: Anouk Smulders, Dennis van der Geest, Dennis Weening, Ellie Lust, zangeres Do, Jörgen Raymann, Irene Moors en Frits Sissing. Volgens initiatiefnemer Tim Ouborg, zoon van Aad Ouburg die zijn fortuin maakte met het merk Princess, wordt de vraag naar BN'ers als trouwambtenaar steeds groter.
Frits Sissing hielp mee met het opzetten van Celebabs. Hij trouwde vier jaar geleden een bruidspaar dat hem uit het niets opbelde. Dat beviel zo goed dat hij er nu meer werk van wil maken. Als het goed is, komen er binnenkort nog meer BN'ers bij die zijn in te huren voor een huwelijk.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid