TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij in De Telegraaf. Jeroen werd geïnspireerd door het interview dat Prins Bernhard gaf aan twee journalisten van de Volkskrant. Voorwaarde van de prins was dat het interview pas zou worden gepubliceerd na zijn overlijden zodat hij vrijuit kon praten. Hij vertelde onder andere dat hij twee onwettige dochters heeft.
Jeroen Pauw heeft al een aantal interviews gedaan voor het nieuwe programma. Met welke mensen dat is geweest, is niet bekend. De geïnterviewden zelf krijgen hun interviews wel te zien, de rest van Nederland moet wachten tot ze dood zijn. Vanwege de opzet zal het tv-programma onregelmatig te zien zijn.
Naast dit programma trekt Jeroen Pauw met zijn talkshowtafel ook het land in voor een ander nieuw programma. Hij zet zijn tafel neer op plekken waar mensen niet weg kunnen zoals een verpleeghuis, een tbs-kliniek of een jongerenhospice om daar goede gesprekken te voeren.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025