TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij in De Telegraaf. Jeroen werd geïnspireerd door het interview dat Prins Bernhard gaf aan twee journalisten van de Volkskrant. Voorwaarde van de prins was dat het interview pas zou worden gepubliceerd na zijn overlijden zodat hij vrijuit kon praten. Hij vertelde onder andere dat hij twee onwettige dochters heeft.
Jeroen Pauw heeft al een aantal interviews gedaan voor het nieuwe programma. Met welke mensen dat is geweest, is niet bekend. De geïnterviewden zelf krijgen hun interviews wel te zien, de rest van Nederland moet wachten tot ze dood zijn. Vanwege de opzet zal het tv-programma onregelmatig te zien zijn.
Naast dit programma trekt Jeroen Pauw met zijn talkshowtafel ook het land in voor een ander nieuw programma. Hij zet zijn tafel neer op plekken waar mensen niet weg kunnen zoals een verpleeghuis, een tbs-kliniek of een jongerenhospice om daar goede gesprekken te voeren.
Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, No way back vips, Rampage: Big Meets Bigger