TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij in De Telegraaf. Jeroen werd geïnspireerd door het interview dat Prins Bernhard gaf aan twee journalisten van de Volkskrant. Voorwaarde van de prins was dat het interview pas zou worden gepubliceerd na zijn overlijden zodat hij vrijuit kon praten. Hij vertelde onder andere dat hij twee onwettige dochters heeft.
Jeroen Pauw heeft al een aantal interviews gedaan voor het nieuwe programma. Met welke mensen dat is geweest, is niet bekend. De geïnterviewden zelf krijgen hun interviews wel te zien, de rest van Nederland moet wachten tot ze dood zijn. Vanwege de opzet zal het tv-programma onregelmatig te zien zijn.
Naast dit programma trekt Jeroen Pauw met zijn talkshowtafel ook het land in voor een ander nieuw programma. Hij zet zijn tafel neer op plekken waar mensen niet weg kunnen zoals een verpleeghuis, een tbs-kliniek of een jongerenhospice om daar goede gesprekken te voeren.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3