TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij in De Telegraaf. Jeroen werd geïnspireerd door het interview dat Prins Bernhard gaf aan twee journalisten van de Volkskrant. Voorwaarde van de prins was dat het interview pas zou worden gepubliceerd na zijn overlijden zodat hij vrijuit kon praten. Hij vertelde onder andere dat hij twee onwettige dochters heeft.
Jeroen Pauw heeft al een aantal interviews gedaan voor het nieuwe programma. Met welke mensen dat is geweest, is niet bekend. De geïnterviewden zelf krijgen hun interviews wel te zien, de rest van Nederland moet wachten tot ze dood zijn. Vanwege de opzet zal het tv-programma onregelmatig te zien zijn.
Naast dit programma trekt Jeroen Pauw met zijn talkshowtafel ook het land in voor een ander nieuw programma. Hij zet zijn tafel neer op plekken waar mensen niet weg kunnen zoals een verpleeghuis, een tbs-kliniek of een jongerenhospice om daar goede gesprekken te voeren.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix