TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het kan zijn dat de twee tafelgenoten elkaar al jaren niet meer gezien hebben vanwege een ruzie of dat de een verliefd is op de ander. Alles is mogelijk. Degene die geen idee heeft met wie hij of zij gaat eten, wacht in het restaurant terwijl de initiatiefnemer met een taxi onderweg is.
In de eerste aflevering van Tafel voor twee nodigt Fionuala haar moeder Nora uit, ze hebben elkaar al vijf jaar niet gezien. Waarom heeft ze nooit contact gezocht? Zujad wil het leven vieren met zijn vriend Sander. Rini baalt er stevig van dat carnaval niet doorgaat, maar wordt getroost door zijn vriend Marius.
Patricia geeft haar man Bert een groot cadeau en Jaimie, die autisme heeft, gaat op z’n knieën voor zijn vriendin Kaylee.
Tafel voor twee, vanaf woensdag 7 april, 21.10 uur op NPO 3
Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau