TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het kan zijn dat de twee tafelgenoten elkaar al jaren niet meer gezien hebben vanwege een ruzie of dat de een verliefd is op de ander. Alles is mogelijk. Degene die geen idee heeft met wie hij of zij gaat eten, wacht in het restaurant terwijl de initiatiefnemer met een taxi onderweg is.
In de eerste aflevering van Tafel voor twee nodigt Fionuala haar moeder Nora uit, ze hebben elkaar al vijf jaar niet gezien. Waarom heeft ze nooit contact gezocht? Zujad wil het leven vieren met zijn vriend Sander. Rini baalt er stevig van dat carnaval niet doorgaat, maar wordt getroost door zijn vriend Marius.
Patricia geeft haar man Bert een groot cadeau en Jaimie, die autisme heeft, gaat op z’n knieën voor zijn vriendin Kaylee.
Tafel voor twee, vanaf woensdag 7 april, 21.10 uur op NPO 3
Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'
09:44Dit programma vervangt Het Diner op SBS6
09:02Wilfred Genee: 'Dit moet Renze Klamer eigenlijk niet doen'
08:32Urk!-Gerda: 'Ik ben nu bijna 30 kilo afgevallen'
07:46De TV van gisteren: Kijkers kritisch op nieuwe SBS6-quiz Pokerface