TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat meldt het AD.
De KRO-NCRV laat aan het AD weten dat de eerste aflevering van start gaat op 17 september en dat de laatste uitzending te zien is op 26 november. In totaal worden er 11 afleveringen uitgezonden. In het dertiende seizoen maken we kennis met boeren van begin 20 tot in de 60 jaar. De een is een paar jaar geleden een boerenbedrijf begonnen en de ander is als jong kind met het hele gezin naar het buitenland geëmigreerd.
Waar de een niet zonder paarden kan, vindt de de ander over de akkers lopen in de vroegte het mooiste wat er is. Er is één ding dat alle deelnemende boeren gemeen hebben: het zijn allemaal hardwerkende mensen die iemand missen om hun dag mee te bespreken, samen te genieten en een mooie toekomst op te bouwen.
De vijf internationale boeren die meedoen aan het nieuwe seizoen, zijn al voorgesteld door Yvon Jaspers in april. Het gaat om boer Piet, boerin Claudia, boer Haico, boer Richard en boerin Bernice. Piet woont in Duitsland, Claudia in Frankrijk, Haico in Denemarken, Richard in Slowakije en Bernice in Zweden.
Yvon Jaspers is met het nieuwe seizoen dus niet al op 3 september, maar op zondag 17 september op televisie te zien. Dan gaat het datingavontuur van start bij KRO-NCRV op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven