TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat meldt het AD.
De KRO-NCRV laat aan het AD weten dat de eerste aflevering van start gaat op 17 september en dat de laatste uitzending te zien is op 26 november. In totaal worden er 11 afleveringen uitgezonden. In het dertiende seizoen maken we kennis met boeren van begin 20 tot in de 60 jaar. De een is een paar jaar geleden een boerenbedrijf begonnen en de ander is als jong kind met het hele gezin naar het buitenland geëmigreerd.
Waar de een niet zonder paarden kan, vindt de de ander over de akkers lopen in de vroegte het mooiste wat er is. Er is één ding dat alle deelnemende boeren gemeen hebben: het zijn allemaal hardwerkende mensen die iemand missen om hun dag mee te bespreken, samen te genieten en een mooie toekomst op te bouwen.
De vijf internationale boeren die meedoen aan het nieuwe seizoen, zijn al voorgesteld door Yvon Jaspers in april. Het gaat om boer Piet, boerin Claudia, boer Haico, boer Richard en boerin Bernice. Piet woont in Duitsland, Claudia in Frankrijk, Haico in Denemarken, Richard in Slowakije en Bernice in Zweden.
Yvon Jaspers is met het nieuwe seizoen dus niet al op 3 september, maar op zondag 17 september op televisie te zien. Dan gaat het datingavontuur van start bij KRO-NCRV op NPO1.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?