TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook de familie Cudogham uit Amsterdam en de Jelies uit Tollebeek worden gevolgd tijdens hun dagelijkse beslommeringen. En er staat weer heel wat te gebeuren.
Bij de familie Jelies wordt de eerste verjaardag van jongste dochter Johni gevierd, maar er is ook flinke pech voor moeder Janneke. Haar voet is gebroken en dat komt met een groot gezin natuurlijk helemaal niet uit.
In Amsterdam heeft de familie Cudogham na een lange zoektocht een vakantiehuisje buiten de stad gevonden. En dochter Pixie-Lien gaat voor het eerst naar de middelbare school.
De familie Zeldenrust brengt voornamelijk tijd door op het schip van vader Jozua. Dochters Jaïra en Jirsa op moeten op voor hun zwemdiploma.
Bij de Buddenbrucks staat er na vier jaar eindelijk weer een familievakantie op de planning. Daarnaast staat dit seizoen in het teken van verschillende klusprojecten in en rondom het huis en dat gaat gepaard met de nodige stress.
Een huis vol start op zondag 25 december om 19.05 op NPO 1
Partnerbijdrage
Cesar Zuiderwijk, Angela Groothuizen en Spike beoordelen in dit nieuwe seizoen van The Tribute - Battle of the Bands weer dertien fonkelnieuwe acts. Zij spelen nummers van onder andere Adele, AC/DC en Kate Bush. Benieuwd? Stem dan iedere zaterdag om 20:00 uur af op SBS6.
Nieuw programma met Carrie ten Napel in de maak: Een Jaar in de Alpen
13:42Ik Vertrek voor de Liefde: wanneer te zien?
11:45Zo kijk je live vanaf de bank naar De Vrienden van Amstel LIVE 2025
11:29Dit is wanneer het tweede seizoen van Meer Dan Verwacht te zien is
11:06Wanneer is de laatste aflevering van Winter Vol Liefde te zien?