TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat betekent vijf afleveringen vol bekende Nederlandse mannen die -als het goed is- onherkenbaar als dragqueen verkleed optreden. Carlo Boszhard maakte het nieuws bekend in de podcast De Leeuw lult verder van Paul de Leeuw.
Make Up Your Mind werd bedacht door Herald, de vriend van Carlo en de eerste editie werd gewonnen door Barry Atsma, die zo goed lukte als vrouw dat niemand van de jury hem herkende. Als klap op de vuurpijl kwam ook Peter R. de Vries als dragqueen op. Hij reikte de prijs uit aan Barry Atsma.
Carlo vertelt in de podcast dat het geen enkel probleem is om 25 nieuwe BN'ers te vinden die zich straks laten omtoveren tot dragqueen: "Sterker nog, we hadden het zelf ook niet verwacht, maar ook door de deelname van Peter R. de Vries, hebben we zoveel goede namen gevonden."
Het is alleen nog niet zeker of we alle mannen die mee willen doen straks ook daadwerkelijk op de catwalk zien. Carlo: "Op dit moment worden de metamorfoses gecheckt om te kijken of ze wel goed lijken. Want ze moeten natuurlijk niet te herkenbaar zijn".
Een precieze datum waarop Make Up Your Mind terugkeert, is nog niet bekend.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen