TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herald Adolfs en zijn wederhelft Carlo Boszhard vertelden in RTL Boulevard over het succes van het programma. Herald is de bedenker van het format en Carlo presenteert. Na het interview met de twee lieten de presentatoren in de studio weten dat er een nieuw seizoen van Make Up Your Mind zit aan te komen.
De twee zijn ook helemaal in hun nopjes met het feit dat Make Up Your Mind goed presteert in Duitsland. "Het heeft het echt goed gedaan", zo zegt Herald na een paar afleveringen op de Duitse televisie. Ze lieten ook nog weten dat het format wordt verkocht aan Italië en België.
Verder is het een droom voor Carlo om het format ook aan Spanje en wat Scandinavische landen te verkopen, zo vertelde hij.
The Masked Singer komt met eenmalige Koningsdagspecial
08:58De TV van gisteren: NPO wint overtuigend op zaterdagavond
09:36De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside