TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herald Adolfs en zijn wederhelft Carlo Boszhard vertelden in RTL Boulevard over het succes van het programma. Herald is de bedenker van het format en Carlo presenteert. Na het interview met de twee lieten de presentatoren in de studio weten dat er een nieuw seizoen van Make Up Your Mind zit aan te komen.
De twee zijn ook helemaal in hun nopjes met het feit dat Make Up Your Mind goed presteert in Duitsland. "Het heeft het echt goed gedaan", zo zegt Herald na een paar afleveringen op de Duitse televisie. Ze lieten ook nog weten dat het format wordt verkocht aan Italië en België.
Verder is het een droom voor Carlo om het format ook aan Spanje en wat Scandinavische landen te verkopen, zo vertelde hij.
De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'
21:21Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen
15:42Erik Dijkstra presenteert het nieuwe programma Goed Verhaal