TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herald Adolfs en zijn wederhelft Carlo Boszhard vertelden in RTL Boulevard over het succes van het programma. Herald is de bedenker van het format en Carlo presenteert. Na het interview met de twee lieten de presentatoren in de studio weten dat er een nieuw seizoen van Make Up Your Mind zit aan te komen.
De twee zijn ook helemaal in hun nopjes met het feit dat Make Up Your Mind goed presteert in Duitsland. "Het heeft het echt goed gedaan", zo zegt Herald na een paar afleveringen op de Duitse televisie. Ze lieten ook nog weten dat het format wordt verkocht aan Italië en België.
Verder is het een droom voor Carlo om het format ook aan Spanje en wat Scandinavische landen te verkopen, zo vertelde hij.
Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4