TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herald Adolfs en zijn wederhelft Carlo Boszhard vertelden in RTL Boulevard over het succes van het programma. Herald is de bedenker van het format en Carlo presenteert. Na het interview met de twee lieten de presentatoren in de studio weten dat er een nieuw seizoen van Make Up Your Mind zit aan te komen.
De twee zijn ook helemaal in hun nopjes met het feit dat Make Up Your Mind goed presteert in Duitsland. "Het heeft het echt goed gedaan", zo zegt Herald na een paar afleveringen op de Duitse televisie. Ze lieten ook nog weten dat het format wordt verkocht aan Italië en België.
Verder is het een droom voor Carlo om het format ook aan Spanje en wat Scandinavische landen te verkopen, zo vertelde hij.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek