TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herald Adolfs en zijn wederhelft Carlo Boszhard vertelden in RTL Boulevard over het succes van het programma. Herald is de bedenker van het format en Carlo presenteert. Na het interview met de twee lieten de presentatoren in de studio weten dat er een nieuw seizoen van Make Up Your Mind zit aan te komen.
De twee zijn ook helemaal in hun nopjes met het feit dat Make Up Your Mind goed presteert in Duitsland. "Het heeft het echt goed gedaan", zo zegt Herald na een paar afleveringen op de Duitse televisie. Ze lieten ook nog weten dat het format wordt verkocht aan Italië en België.
Verder is het een droom voor Carlo om het format ook aan Spanje en wat Scandinavische landen te verkopen, zo vertelde hij.
Partnerbijdrage
Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV
17:38Heftige confrontatie met verwarde man in Bureau Groningen: 'Heftig om aan te zien'