TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma Taboe met komiek Philippe Geubels start volgende maand met een nieuw seizoen. Het 'programma waar je eigenlijk niet om mag lachen' is vanaf 26 december wekelijks op zondagavond te zien.
In het programma Taboe nodigt Philippe Geubels mensen, die opvallen in de maatschappij, uit in zijn vakantiehuis om over hun bijzonderheden te praten. Ook maakt hij op gepaste manier grappen over hen. De ondertitel van het programma is dan ook ‘het programma waar je eigenlijk niet om mag lachen’.
In het vorige seizoen ontving Philippe onder andere mensen met obesitas, fysieke beperkingen, verschillende huidskleuren en blinde mensen. Dit seizoen was te zien op RTL 4, of dat met dit seizoen ook gebeurt, is nog niet bekend.
Vanaf tweede kerstdag ontvangt de Vlaamse presentator onder meer mensen met autisme, ex-verslaafden, mensen met een opvallend uiterlijk, bejaarden en mensen met een onvervulde kinderwens. Het tweede seizoen van Taboe is vanaf 26 december iedere zondag te zien op de Vlaamse omroep Eén.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'