TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma Taboe met komiek Philippe Geubels start volgende maand met een nieuw seizoen. Het 'programma waar je eigenlijk niet om mag lachen' is vanaf 26 december wekelijks op zondagavond te zien.
In het programma Taboe nodigt Philippe Geubels mensen, die opvallen in de maatschappij, uit in zijn vakantiehuis om over hun bijzonderheden te praten. Ook maakt hij op gepaste manier grappen over hen. De ondertitel van het programma is dan ook ‘het programma waar je eigenlijk niet om mag lachen’.
In het vorige seizoen ontving Philippe onder andere mensen met obesitas, fysieke beperkingen, verschillende huidskleuren en blinde mensen. Dit seizoen was te zien op RTL 4, of dat met dit seizoen ook gebeurt, is nog niet bekend.
Vanaf tweede kerstdag ontvangt de Vlaamse presentator onder meer mensen met autisme, ex-verslaafden, mensen met een opvallend uiterlijk, bejaarden en mensen met een onvervulde kinderwens. Het tweede seizoen van Taboe is vanaf 26 december iedere zondag te zien op de Vlaamse omroep Eén.
Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, The Departed
11:56Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'