TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het interview met Boulevard vertelt de televisiepresentator, komiek, cabaretier, programmamaker, acteur en zanger over zijn theatershow en over hoe hij zijn toekomst op televisie ziet.
Het programma Busje Komt Zo is definitief gestopt. Het scoorde eerst goed, maar later stortten de kijkcijfers als een kaartenhuis in elkaar.
Zoals Paul de Leeuw zelf zegt: "Ze zijn bezig vaag met Ranking The Stars. Maar ook dat is nog even de vraag of we dat gaan redden op korte termijn." De bal ligt dus weer bij BNNVARA. Eddy Zoëy heeft het programma ook korte tijd gepresenteerd, maar dat was niet zo'n groot succes als bij de presentatie van De Leeuw met gevatte opmerkingen en zijn bumpertjes.
Busje komt niet meer
Ranken maar
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier