TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aankomende week is de nieuwe aflevering van De Augurkenkoning op een ander tijdstip te zien dan je gewend bent en dat heeft een speciale reden.
Wij vertellen je er alles over.
Het gloednieuwe seizoen van De Augurkenkoning is inmiddels twee afleveringen onderweg en kijkers smullen weer van alle perikelen rondom de familie Kesbeke. Maar volgende week woensdag start de nieuwste aflevering niet om 20:30 uur, maar en half uur later. De reden? De jubileumaflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden.
Fans van GTST weten het al lange tijd, maar op woensdag 1 oktober staat kijkers een dubbele aflevering van de soapserie te wachten. De inwoners van Meerdijk vieren het 350-jarig bestaan van hun geliefde stadje en dat betekent dat oude bekenden (zoals Lieke van Lexmond, Ruud Feltkamp, Ferry Doedens, Mark van Eeuwen, etc) voor even hun comeback maken.
De cast van GTST licht een tipje van de sluier op over de jubileumaflevering: 'Jullie gaan janken'
Zulke bijzondere festiviteiten kan je natuurlijk nog in één aflevering proppen, dus daarom is het uitgesmeerd naar twee afleveringen. Hierdoor moet De Augurkenkoning een klein beetje wijken en start uiteindelijk de aflevering een half uurtje later om 21:00 uur.
Valt best mee toch? Maar toch goed om rekening mee te houden.
Lees ook: Dit zie je in de jubileumaflevering van 35 jaar GTST
De aflevering van woensdag 1 oktober van De Augurkenkoning is dus pas vanaf 21:00 uur te zien op RTL4. De jubileumaflevering van GTST start gewoon om 20:00 uur op dezelfde zender.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels