TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De fragmenten komen uit de oorspronkelijke All Stars, de film die in 1997 uitkwam. De regisseur wil in de nieuwbakken serie graag tonen hoe de personages er in die tijd uitzagen. "Ik heb nu de mogelijkheid om fysiek te laten zien en ervaren hoe de mannen ouder zijn geworden", zegt hij tegenover het ANP.
Na de film verscheen in 1999 een serie over de mannen. De vriendengroep speelt in hetzelfde team bij voetbalvereniging Swift Boys, maar heeft niet bepaald veel voetbalkwaliteiten. Dat maakt de serie ook tamelijk hilarisch. Er werden in totaal drie seizoenen gemaakt, de laatste aflevering was op 18 december 2001 op de buis. In 2011 werd overigens al een vervolg gemaakt op de film, getiteld All Stars 2: Old Stars.
Het merendeel van de acteurs uit de oorspronkelijke film keert terug in All Stars & Zonen. Onder meer Danny de Munk, Peter Paul Muller en Thomas Acda maken hun opwachting. Daarnaast zijn enkele nieuwe namen toegevoegd in de persoon van onder meer Soundos El Ahmadi en Tom van Kalmthout.
De eerste aflevering is op 20 september te zien op televisie.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten