TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken zijn de emigrerende families slecht 1 aflevering te zien, maar in Ik Vertrek XL mag het gelukkig allemaal iets langer duren. En zo te lezen kunnen de vertrekkende families de extra tijd goed gebruiken.
De 63-jarige Hans en zijn vrouw Marja (60) vertrekken samen met hun vrienden Ada (62) en Wim (63) en huisvriend Renzo (42) naar Friuli in Italië. Hier willen ze geheel verzorgde groepsreizen organiseren, compleet met schilderworkshops en wijnproeverijen. Maar daarvoor moet eerst wel hun nieuwe onderkomen gered worden van de sloop. En eenmaal daar slaat het noodlot toe; Hans overlijdt.
Buitengewoon opsporingsambtenaar Rinse (59) en zijn vrouw Francine (54) verruilen hun woning in Voorthuizen voor een stuk grond in het Caribisch gebied. Daar bouwen ze samen met hun vrienden en tevens aannemers Oscar (28) en Vanessa (33) een appartementencomplex voor toeristische verhuur. Maar ze ontdekken al snel dat het er in Bonaire net iets anders aan toe gaat dan in Nederland.
Ik Vertrek XL, vanaf zaterdag 27 augustus om 20.30 uur op NPO 1
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP