TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gesproken zijn de emigrerende families slecht 1 aflevering te zien, maar in Ik Vertrek XL mag het gelukkig allemaal iets langer duren. En zo te lezen kunnen de vertrekkende families de extra tijd goed gebruiken.
De 63-jarige Hans en zijn vrouw Marja (60) vertrekken samen met hun vrienden Ada (62) en Wim (63) en huisvriend Renzo (42) naar Friuli in Italië. Hier willen ze geheel verzorgde groepsreizen organiseren, compleet met schilderworkshops en wijnproeverijen. Maar daarvoor moet eerst wel hun nieuwe onderkomen gered worden van de sloop. En eenmaal daar slaat het noodlot toe; Hans overlijdt.
Buitengewoon opsporingsambtenaar Rinse (59) en zijn vrouw Francine (54) verruilen hun woning in Voorthuizen voor een stuk grond in het Caribisch gebied. Daar bouwen ze samen met hun vrienden en tevens aannemers Oscar (28) en Vanessa (33) een appartementencomplex voor toeristische verhuur. Maar ze ontdekken al snel dat het er in Bonaire net iets anders aan toe gaat dan in Nederland.
Ik Vertrek XL, vanaf zaterdag 27 augustus om 20.30 uur op NPO 1
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'