TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat werd dinsdagochtend bekendgemaakt.
In Het Onbekende gaan veertien kandidaten, verdeeld over een team met bekende en onbekende Nederlanders, de strijd met elkaar aan in de bossen van Slovenië. Ze moeten zo snel mogelijk het eindpunt vinden. De vraag die centraal staat in het nieuwe programma is: durf je te kiezen voor het onbekende?
Aan Renze de taak om de kandidaten continu uit te dagen en te testen. Hij moet ze laten kiezen welke route ze nemen: gaan ze voor de bekende of de onbekende route? En zonder zilverstaven of geld is een programma als dit nergens, dus elk team krijgt een koffer met geld mee en wie na acht afleveringen als eerste aankomt bij Renze mag het geld houden.
Onderweg moeten er continu keuzes gemaakt worden. En wat als ze voor het onbekende kiezen? En natuurlijk wordt er ook nog geëlimineerd binnen de teams. Dit gaat ook niet zonder slag of stoot.
Voor Renze is het voor het eerst dat hij een avonturenprogramma mag presenteren. Eerder zagen we hem in zijn talkshow Renze op de zaterdag en zondag.
Het Onbekende is vanaf 12 mei wekelijks te zien bij RTL4.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'