TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat werd dinsdagochtend bekendgemaakt.
In Het Onbekende gaan veertien kandidaten, verdeeld over een team met bekende en onbekende Nederlanders, de strijd met elkaar aan in de bossen van Slovenië. Ze moeten zo snel mogelijk het eindpunt vinden. De vraag die centraal staat in het nieuwe programma is: durf je te kiezen voor het onbekende?
Aan Renze de taak om de kandidaten continu uit te dagen en te testen. Hij moet ze laten kiezen welke route ze nemen: gaan ze voor de bekende of de onbekende route? En zonder zilverstaven of geld is een programma als dit nergens, dus elk team krijgt een koffer met geld mee en wie na acht afleveringen als eerste aankomt bij Renze mag het geld houden.
Onderweg moeten er continu keuzes gemaakt worden. En wat als ze voor het onbekende kiezen? En natuurlijk wordt er ook nog geëlimineerd binnen de teams. Dit gaat ook niet zonder slag of stoot.
Voor Renze is het voor het eerst dat hij een avonturenprogramma mag presenteren. Eerder zagen we hem in zijn talkshow Renze op de zaterdag en zondag.
Het Onbekende is vanaf 12 mei wekelijks te zien bij RTL4.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is