TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat werd dinsdagochtend bekendgemaakt.
In Het Onbekende gaan veertien kandidaten, verdeeld over een team met bekende en onbekende Nederlanders, de strijd met elkaar aan in de bossen van Slovenië. Ze moeten zo snel mogelijk het eindpunt vinden. De vraag die centraal staat in het nieuwe programma is: durf je te kiezen voor het onbekende?
Aan Renze de taak om de kandidaten continu uit te dagen en te testen. Hij moet ze laten kiezen welke route ze nemen: gaan ze voor de bekende of de onbekende route? En zonder zilverstaven of geld is een programma als dit nergens, dus elk team krijgt een koffer met geld mee en wie na acht afleveringen als eerste aankomt bij Renze mag het geld houden.
Onderweg moeten er continu keuzes gemaakt worden. En wat als ze voor het onbekende kiezen? En natuurlijk wordt er ook nog geëlimineerd binnen de teams. Dit gaat ook niet zonder slag of stoot.
Voor Renze is het voor het eerst dat hij een avonturenprogramma mag presenteren. Eerder zagen we hem in zijn talkshow Renze op de zaterdag en zondag.
Het Onbekende is vanaf 12 mei wekelijks te zien bij RTL4.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!